Dlaczego wybranie zespołu Knockout gwarantuje udaną zabawę?
Nasz zespół muzyczny gra utwory wyłącznie na żywo. Nasz repertuar to przegląd muzyki rozrywkowej ostatniego stulecia. Obejmuje on tanga z lat 20-tych, znane i lubiane utwory z lat 50-tych i 60-tych, piosenki sprzed 10 czy 20 lat oraz najnowsze hity. Dobór utworów zawsze dostosowujemy do potrzeb indywidualnego klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze spisem utworów.
W trakcie pracy nie pijemy alkoholu. Knockout prowadzimy imprezy w sposób kulturalny i ciekawy. W razie potrzeby w przerwach zapewniamy muzykę mechaniczną. Na życzenie klienta organizujemy gry i zabawy.

Impreza międzynarodowa? To żaden problem!
Śpiewamy w różnych językach: głównie po polsku i angielsku, a także kilka utworów po francusku i rosyjsku. Nie kaleczymy wymowy. 40% naszego zespołu muzycznego to (zupełnie przypadkiem:) tłumacze, dlatego w razie potrzeby prowadzimy imprezy również w języku angielskim i rosyjskim. Dzięki temu mamy już dość szerokie doświadczenie w prowadzeniu imprez międzynarodowych (polsko-holenderskie, polsko-włoskie, polsko-szkockie).

Wesele, bankiet, impreza firmowa, sylwester, plener...
Nasza muzyka towarzyszyła klientom przy różnego rodzaju okazjach: na weselach, bankietach, imprezach plenerowych (np. Sylwester 2008/9) oraz bez okazji w warszawskich pubach (Bolek, Lolek, Patrick's, Osada, Stary Młyn, itd.) „Wesele i pub? Przecież to zupełnie odmienne imprezy” – powiecie. Tak, i dlatego tak bardzo lubimy swoją pracę. Dzięki różnorodności wymagań naszych klientów możemy się cały czas rozwijać. Wszechstronność, rozwój i zadowolenie klienta to nasze priorytety – tak ważne, a tak często zaniedbywane przez niektóre zespoły. Dlatego każdego roku pojawia się w naszym repertuarze wiele nowych utworów. Staramy się oferować naszym klientom coraz więcej – od 2010 roku mogą nas Pańtwo zatrudnić również do obsługi ślubu. Na życzenie udostępnimy referencje.

Oprawa muzyczna ślubu
Czym byłaby uroczystość ślubna w kościele, czy urzędzie bez oprawy muzycznej? Na takie okazje możemy zaproponować usługi organisty. Na życzenie klienta na ślubie może również zaśpiewać wokalistka lub zagrać saksofonista lub skrzypek.

Jakim sprzętem dysponujemy?
Wieloletnia działalność na rynku muzycznym pozwoliła naszemu zespołowi na zebranie niemałej ilości sprzętu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagrać na małych, kameralnych imprezach oraz dużych bankietach na kilkaset osób. Dysponujemy również oświetleniem scenicznym. W przypadku dużych imprez plenerowych zapewnienie nagłośnienia i oświetlenia leży po stronie organizatora.

Pliki do pobrania
Sprzęt i oświetlenie(pdf)
Rider(pdf)
Spis utworów(pdf)

strona główna | oferta | aktualnosci | galeria | demo | kontakt | linki